Region

Crnogorska policija istražuje ko je objavio brojeve telefona Milatovića i Spajića

Komentari
Crnogorska policija istražuje ko je objavio brojeve telefona Milatovića i Spajića
Crnogorska policija istražuje ko je objavio brojeve telefona Milatovića i Spajića - Copyright Wikipedia.org/Dulajle, EPA-EFE/Lukasz Gagulski POLAND

Autor: FoNet

11/08/2025

-

23:52

veličina teksta

Aa Aa

Crnogorska policija radi na identifikaciji osoba koje su objavile brojeve telefona predsednika i premijera Crne Gore Jakova Milatovića i Milojka Spajića na društvenoj mreži Iks, saopštila je danas Uprava policije u Podgorici.

"Javnost će biti blagovremeno obaveštena čim postupak identifikacije lica bude okončan, sa ciljem utvrđivanja svih relevantnih činjenica koje će se ceniti u smislu prekršaja iz Zakona o javnom redu i miru", navela je policija u saopštenju.

Kako su ranije objavile Vijesti, Spajić je dobio više poziva i uvredljivih poruka, dok je Milatović dobijao poruke preko aplikacija WhatsApp, Viber i Signal "sa brojeva iz Srbije".

Poruke se uglavnom odnose na stavove Milatovića o postavljanju spomenika četničkom vojvodi Pavlu Đurišiću.

Brojevi telefona predsednika i premijera Crne Gore objavljeni su na društvenim mrežama pre dva dana.
 

Komentari (0)

Evropa