Kozarev sa Stevandićem u Banjaluci o ekonomskoj i političkoj situaciji u regionu: Poštovati Dejtonski sporazum
Komentari
18/10/2025
-17:39
Generalni sekretar Ministarstva spoljnih poslova Srbije Dušan Kozarev boravi u radnoj poseti Republici Srpskoj, gde se u Banjaluci sastao sa predsednikom Skupštine Nenadom Stevandićem sa kojim je razgovarao o regionalnoj i globalnoj ekonomskoj i političkoj situaciji.
Kako se navodi u saopštenju, sagovornici su konstatovali izuzetnu važnost neprekinute maksimalne koordinacije najviših rukovodstava Srpske i Srbije u aktuelnim izazovnim geopolitičkim prilikama za naš narod.
Takođe, tokom sastanka je ponovljena zajednička privrženost temeljnim principima Dejtonskog sporazuma i potvrđena spremnost za nastavak institucionalne saradnje u cilju unapređenja kvaliteta života građana.
Kozarev se sastao sa Stevandićem u Banjaluci, gde je u toku sednica Narodne skupštine Republike Srpske na kojoj se bira predsednik Republike Srpske.
Komentari (0)