Zvezda remizirala protiv Šerifa: Moldavci sa igračem više izvukli 1:1

03/08/2021

-

20:49 >> 22:58

Zvezda remizirala protiv Šerifa: Moldavci sa igračem više izvukli 1:1 - Copyright MN Press

TOK MEČA

84. MINUT: Nema više lepe igre ni na jednoj strani i sve je više grubih starova igrača obe ekipe.

73. MINUT: Marko Gobeljić šutira pored gola. Od kad je isključen Gejlor Kanga Zvezda igra mnogo bolje i konkretnije.

58. MINUT: Solo akcija Mirka Ivanića, ali je šutirao preko gola.

64. MINUT: Nije crveni karton Gejlora KJange promenio dešavanja na terenu. Domaći igrači i dalje napadaju, a gosti svoju šansu traže iz kontre.

57. MINUT: Crveni karton za Kangu. Nepromišljen potez iskusnog prvotimca Crvene zvezde koji je već imao javnu opomenu, a onda je rukama zaustavio napad gostiju..

56. MINUT: Ulazi Nikola Krstović, a teren napušta strelac Loj Dioni.

49. MINUT: Filipo Falko šutira sa ivice šesnaesterca, ali direktno u grčkog golmana Atanasijadisa.

46. MINUT: Počelo je drugo poluvreme.

45. MINUT: Uspela je Crvena zvezda. Zaslužili su grači crveno-belih da izjednače na ovom susretu, a to im je doneo sjajni Dioni u poslenjem minutu prvog dela igre.

41. MINUT: Sjajan udarac Gejlora Kange sa preko 25 metara, ali samo je korner za Zvezdu.

33. MINUT: Šerif void 1:0. Gol je postigao Frank Kastanjeda sjajnim udarcem iz slobodnog udarca.

30. MINUT: Pokušao je Dioni glavom, ali je izbori samo korner.

26. MINUT: Traže igraći Zvezde penal, ali sudja Ovidiju Hacegan samo odmahuje rukom.

20. MINUT: Nastavljaju crveno-beli sa pritiscima, a igrači moldavskog tima se panično brane.

15. MINUT: Šutirao je Falko preko gola, a onda Kanga iz velike udaljenosti pravo u čuvara mreže gostiju. Ohrabrujuće što Crvena zvezda stvara šanse.

12. MINUT: Fenomenalan dupli pas Aleksandra Kataija i Mirka Ivanovića, ali su gosti uspeli da se odbrane. Ovo je bila najlepša akcija na utakmici.

10. MINUT: Gosti imaju sjajnu priliku, ali šutiraju glavom preko gola.

7. MINUT: Uzvraćaju crveno-beli. Mirko Ivanić je u dva navrata probio odbranu gostiju i pokazao da je raspoložen za igru.

5: MINUT: Gosti iz Moldavije su krenuli ofanzivnije. Igrači Crvene zvezde imaju velikih problema da sačuvaju loptu u svom posedu.

Meč je poćeo. Sa centra su krenuli fudbaleri Crvene zvezde.

Fudbaleri Crvene zvezde na svom terenu dočekuju moldavski Šerif u prvom kolu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Trener crveno-belih, Dejan Stanković, izveo je na teren identičan tim kao protiv Kairata prošle nedelje, kad su domaći igraći slavili reziltatom 5:0.

S druge strane, Moldavci će igrati bez najboljeg strelca Luvanora, koji večeras neće biti ni u protokolu.

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Gobeljić, Pankov, Dragović, Rodić - Sanogo, Kanga - Ivanić, Falko, Katai – Dioni.

ŠERIF: Atanasijadis, Žulijen, Dulanto, Arboleda, Kristijano, Til, Ado, Kolovos, Traore, Kastanjeda, Jansane.