Soči siguran u domaćem prvenstvu pred revanš sa Partizanom

09/08/2021

-

20:34

MN Press - Copyright MN Press

Pred revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija koji se igra u čevrtak od 21:00 čas, protivnik Partizana, Soči, slavio je na svom terenu u trećem kolu ruske Premijer lige protiv Urala rezultaom 2:0 (1:0).

Soči je poveo u 9. minutu, Artur Jusupov je proigrao Ivelina Popova koji je bio spretniji od protivničke odbrane i pogodio donji levi ugao. U 69. minutu nakon provere spornog momenta, dosuđen je penal zbog igranja rukom igrača Urala, a Noboa je bio precizan sa 11 metara za konačnih 2:0.

Protivnik crno-belih u domaćem prvenstvu trenutno zauzima šesto mesto sa dve pobede i jednim porazom.

U odnosu na duel sa Partizanom, Soči je meč počeo u izmenjenom sastavu. U timu nije bilo golmana Zaboltnija, a starteri u prvom meču sa crno-belima, Margasov, Noboa i Burmistrov su počeli sa klupe i šansu dobili u nastavku, dok u igru nije ulazio napadač Dugandžić.

Trener Sočija Vladimir Fedotov protiv Urala se odlučio za sastav: Džanaev - Barać, Prado, Prohin - Zajka (Margasov), Angban, Caljagov (Burmistrov), Terehov - Popov (Noboa), Barsov (Pavlov), Jusupov (Žairzinjo).