Fudbal

Ovo su baš dobre vesti za Zvezdu: Luiz ne igra na Marakani

Komentari
Ovo su baš dobre vesti za Zvezdu: Luiz ne igra na Marakani
Ovo su baš dobre vesti za Zvezdu: Luiz ne igra na Marakani - Copyright profimedia

Autor: Euronews

18/08/2025

-

12:38

veličina teksta

Aa Aa

Približava se prvi meč između Crvene zvezde i Pafosa u plej-ofu za plasman u grupnu fazu Lige šampiona,a ta utakmica je na programu u utorak (21.00 Tv Arena Premijum 1) na stadionu Marakana.

Dosta se poslednjih dana govorilo da li će za tim sa Kipra zaigrati i legendarni Brazilac David Luiz, ali sve dileme je otklonio potparol kluba Hristoforos Mateu.

"Spisak za meč sa Zvezdom nije se menjao, što znači da Luiz neće biti prijavljen, kako za meč u Beogradu, tako i za revanš. On normalno trenira sa ekipom, i veoma brzo će biti u konkurenciji za tim", otkrio je Mateu za njihov lokalni radio Sport FM 95,0.

Portparol Pafosa dotakao se i same utakmice u protiv Zvezde u Beogradu, napominjući da su svesni da ih očekuje paklena atmosfera na Marakani.

"Nemamo pritisak, ali putujemo u Srbiju sa optimizmom. Igraćemo na stadionu koji će biti pun. Informacije kažu da će biti više od 50.000 ljudi. Nadamo se dobrom rezultatu kako bismo se borili za prolaz dalje na našem stadionu. Sigurno postoji uzbuđenje, ali ostajemo skromni i ozbiljni. Moramo odigrati savršenu utakmicu da bismo ostvarili pozitivan rezultat", zaključio je Mateu.

Podsetimo, kroz istoriju Zvezde je devet puta igrala sa ekipama sa Kipra, i crveno-beli imaju pozitivan skor u međusobnim mečevima. 

Kada je u pitanju Liga šampiona, crveno-beli su izlazili kao pobednici iz dvomeča sa Kipranima 1991. i 2001. godine.

Komentari (0)

Sport