Zvanično: Vanja Milinković Savić produžio ugovor sa Torinom
Komentari
Srpski golman Vanja Milinković Savić produžio je ugovor sa Torinom na još tri godine, saopštio je italijanski klub.
Dve strane su ozvaničile saradnju do 2024. godine, a čuvar mreže iz Novog Sada dobio je još jednu priliku da se nametne. Torino će u sledeću sezonu ući sa novim trenerom, Ivanom Jurićem, koji želi da pruži priliku svim igračima da se dokažu.
Golman ponikao u Vojvodini stigao je u Torino iz Lehije, a pre Poljske imao je kratku epizodu u Mančester junajtedu. Tokom karijere bio je na pozajmicama u SPAL-u, Askoliju i Standardu.
Komentari (0)