U Areni totalno rasulo: Tajrik se umalo sukobio sa Grobarima!
Komentari26/12/2025
-20:44
Košarkaši Partizana doživeli su težak i ubedljiv poraz pred domaćom publikom od Makabija iz Tel Aviva u okviru 18. kola Evrolige sa 112:87.
Promena na klupi nije donela trenutno rešenje. Novi trener, Đoan Penjaroja, uspeo je sa ekipom da ostavi dobar utisak samo tokom uvodnih deset minuta, nakon čega je usledio potpuni pad u igri.
Kako je meč odmicao, nervoza je rasla, a napetost na terenu i tribinama bila je sve izraženija tokom čitave utakmice, da bi kulminirala u samoj završnici.
Tajrik Džons je po okončanju meča krenuo ka tribinama zajedno sa saigračima, ali je u jednom trenutku preskočio zaštitnu ogradu i zaleteo se ka prvom redu, gde su se nalazili vođe navijača, očigledno sa namerom da uđe u fizički sukob.
Brzu reakciju imao je Vanja Marinković, koji je stao između Džonsa i navijača i pokušao da smiri situaciju i spreči veći incident.
Komentari (0)