Tragedija u Vreocima: Radnik TENT-a poginuo na železničkoj stanici
Komentari
Radnik Železničkog transporta TENT stradao je na železničkoj stanici Vreoci.
Prema prvim informacijama, do nesreće je došlo prilikom izlaska lokomotive na stanični deo pružnog koloseka.
Uviđaj je u toku.
"Elektroprivreda Srbije" izražava najdublje saučešće porodici preminulog radnika, navodi se u saopštenju.
Komentari (0)