Aktuelno

Maloletnik iz Barajeva preminuo na VMA šest dana nakon saobraćajne nesreće u Lisoviću

Komentari
Maloletnik iz Barajeva preminuo na VMA šest dana nakon saobraćajne nesreće u Lisoviću
Maloletnik iz Barajeva preminuo na VMA šest dana nakon saobraćajne nesreće u Lisoviću - Copyright Fonet/Aleksandar Barda

Autor: Telegraf.rs

17/09/2025

-

09:42

veličina teksta

Aa Aa

Tinejdžer Aleksa O. (15) iz okoline Barajeva umro je juče na VMA-a nakon što je 11. septembra ove godine u Lisoviću povređen kada je kolima udario u banderu, saznaje "Telegraf.rs". 

Kako "Telegraf.rs" ranije objavio, tinejdžer je, najverovatnije, uzeo očev "pežo" i sa još dvojicom dečaka krenuo u vožnju.

Nezvanično, tog 11. septembra oko 5 sati ujutru pri velikoj brzini izgubio je kontrolu nad automobilom i svom silinom se "zakucao" u betonsku banderu.

"Bio sam u kupatilu kada je to puklo, kao raketa da je pala. Bilo je oko 5 ujutru. Auto je odmah krenuo da varniči. Pozvao sam policiju i Hitnu pomoć. Jedan dečak ga je dozivao: "Aleksa, Aleksa", ali on se nije odazivao"-  rekao je sagovornik "Telegraf.rs".

Meštani koji su videli automobil kažu da je izgledao kao zgužvana hartija.

"Video sam i jednog tinejdžera pored kola imao je skroz krvavu nogu. Užasno je izgledalo, a Aleksa nije dolazio svesti. Drugi dečak je dobro, svestan, majka njegiva je došla po njega" priča svedoka.

O smrti maloletnika obavešteno je Više javno tužilaštvo u Beogradu.

Komentari (0)

Srbija