Muškarac vozio tramvajskom bašticom na Mostu na Adi: Policija ga brzo identifikovala i sankcionisala
Komentari
Pripadnici Uprave saobraćajne policije Policijske uprave za grad Beograd identifikovali su i sankcionisali vozača koji se danas kretao tramvajskom bašticom na Mostu na Adi i time ometao odvijanje javnog prevoza.
Protiv osamdesetčetvorogodišnjeg B.D. podnet je prekršajni nalog zbog učinjenog prekršaja.
Ministarstvo unutrašnjih poslova apeluje na sve učesnike u saobraćaju da poštuju saobraćajne propise i ne ugrožavaju bezbednost, kao ni funkcionisanje javnog prevoza.
Komentari (0)