Deonica Moravskog koridora od Preljine do Adrana od 9 časova otvorena za saobraćaj
Komentari
Deonica auto-puta od Adrana kod Kraljeva do Preljine kod Čačka, na Moravskom koridoru, od 9 časova otvara se za saobraćaj. Deonica je juče svečano otvorena, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Putarina na ovoj deonici će se naplaćivati od 1. jula.
Novootvorena deonica je duga 29 kilometara, a njome putovanje od Beograda do Kraljeva traje samo sat i 15 minuta. U toku su radovi na poslednjoj deonici Moravskog koridora od Vrbe do Adrana, u dužini oko 12 kilometara.
Moravski koridor je prvi digitalni koridor u Srbiji, koji omogućava brzu i pouzdanu razmenu informacija, u cilju bezbednog odvijanja saobraćaja.
Komentari (0)