Saniran kvar na cevi kod Mašinskog fakulteta, potrošačima stigla voda
Komentari
Kvar u Ulici kraljice Marije kod Mašinskog fakulteta saniran je u ponoć, rečeno je Tanjugu iz JKP Beogradski vodovod i kanalizacija.
Iz komunalog preduzeća navode i da su svi potrošači na opštinama Stari grad i Palilula dobili vodu.
Radnici su još uvek na terenu zbog sanacije rova, nakon čega sledi čišćenje tramvajskih šina. Tramvajske linije i dalje ne saobraćaju ovom trasom.
Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije ispred Mašinskog fakulteta u subotu ujutru, bez vode je bio deo potrošača na opštinama Palilula i Stari grad.
Komentari (0)