Društvo

Saniran kvar na cevi kod Mašinskog fakulteta, potrošačima stigla voda

Komentari
Saniran kvar na cevi kod Mašinskog fakulteta, potrošačima stigla voda
Voda sa česme - Copyright profimedia

veličina teksta

Aa Aa

Kvar u Ulici kraljice Marije kod Mašinskog fakulteta saniran je u ponoć, rečeno je Tanjugu iz JKP Beogradski vodovod i kanalizacija.

Iz komunalog preduzeća navode i da su svi potrošači na opštinama Stari grad i Palilula dobili vodu.

Radnici su još uvek na terenu zbog sanacije rova, nakon čega sledi čišćenje tramvajskih šina. Tramvajske linije i dalje ne saobraćaju ovom trasom.

Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije ispred Mašinskog fakulteta u subotu ujutru, bez vode je bio deo potrošača na opštinama Palilula i Stari grad.

Komentari (0)

Srbija