Polemika na društvenim mrežama jer se za prijavljivanje komunalnih problema u Beogradu traži ostavljanje ličnih podataka
KomentariNa inicijativu gradonačelnika Beograda sredinom marta pokrenut je servis na koji građani mogu da prijavljuju probleme koje imaju u glavnom gradu. Međutim, za prijavljivanje na servis potrebno je ostaviti lične podatke, što je izazvalo mnoge reakcije građana i korisnika društvenih mreža.
Opširnije pogledajte u Kocki MIloša Milića.
Komentari (0)