Dačić: Predsednik Vučić tražio da "malo odledimo" odnose sa Hrvatskom
Komentari
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić tražio da se naprave "neke konekcije" sa ministrom za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Tomislavom Žigmanovim i poslanikom u hrvatskom Saboru Miloradom Pupovcem da "malo odledimo" odnose sa Hrvatskom.
Dačić je za TV Pink rekao da je moguće da će on i Žigmanov ići na Božićni pravoslavni prijem u Zagrebu, gde se očekuju hrvatski državnici.
"Moguće je da ćemo ići da probamo da tražimo neke bolje odnose u budućnosti", rekao je Dačić.
Komentari (0)