Region

Pucnjava u Podgorici: Poginula jedna osoba, ranjena još jedna

Komentari
Pucnjava u Podgorici: Poginula jedna osoba, ranjena još jedna
Pucnjava u Podgorici: Poginula jedna osoba, ranjena još jedna - Copyright Printskrin/Facebook/RTCG

Autor: Tanjug

20/07/2025

-

09:50

veličina teksta

Aa Aa

Jedna osoba poginula je, a druga ranjena u pucnjavi koja se dogodila oko ponoći u Podgorici, saopštio je MUP Crne Gore.

Kako se navodi, oko pet minuta pre ponoći došlo do upotrebe vatrenog oružja u ulici Svetozara Markovića u Podgorici i tom prilikom jedno lice je stradalo, dok je jedno lice povređeno.

MUP je dodao i da službenici Uprave policije preduzimaju hitne, sveobuhvatne mere i radnje u saradnji sa tužiocem u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici u cilju utvrđivanja svih činjenica i okolnosti događaja, identifikacije, lociranja i lišenja slobode izvršioca i rasvetljavanja celokupnog događaja.

Podgorički mediji prenose da je ubijen I.M. i da je bio blizak škaljarskom kriminalnom klanu. Kako prenose Vijesti, ubistvo se desilo u lokalu "Taormina" koji se nalazi u stambenoj zgradi.

Prema njihovim navodima, S.R. lakše je povređen. Ubijeni I.M, kako tvrde, bio je osuđen na tri godine zatvora zbog produženog krivičnog dela nedozvoljenog držanja oružja i eksplozivnih materija.

Komentari (0)

Evropa