Mercedesom se spustio niz stepenice: U Banjaluci uhapšen pijani vozač zbog "bravura" na pijaci
Komentari
Policija je uhapsila vozača A. K. iz Banjaluke koji se noćas, pijan, automobilom spustio niz stepenice banjalučke pijace.
Banjalučkoj policiji je noćas u 2.40 časova prijavljeno da se nepoznato lice automobilom spustilo niz stepenice u Ulici Ive Lole Ribara.
Policijski službenici su izašli na lice mjesta gdje su zatekli ovo lice i vozilo marke "mercedes" i utvrdili oštećenja na stepenicama i vozilu, prenosi agencija Srna.
Alkotestiranjem je utvrđeno da A. K. ima 2,19 promila alkohola u krvi, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.
Protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak zbog prekršaja iz Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja u BiH.
Komentari (0)