Putin sa članovima Saveta bezbednosti Rusije o pitanjima unutrašnje bezbednosti
Komentari
Predsednik Rusije Vladimir Putin razgovarao je sa stalnim članovima Saveta bezbednosti o pitanjima unutrašnje bezbednosti i stabilnosti, kao i o odnosima sa najbližim susednim državama.
"Danas imamo dve teme. Jedna se odnosi na obezbeđivanje unutrašnje bezbednosti i stabilnosti, a druga na naše odnose i razvoj odnosa sa najbližim susedima", rekao je Putin otvarajući sastanak sa stalnim članovima ruskog Saveta bezbednosti, prenosi TASS.
On je predložio da se razgovor započne pitanjima iz unutrašnje politike.
"Imamo dva izlagača - direktora Federalne službe bezbednosti (FSB) Aleksandra Vasiljeviča Bortnikova i ministra unutrašnjih poslova Vladimira Aleksandroviča Kolokoljceva", kazao je Putin.
Na sastanku su, takođe, učestvovali premijer Mihail Mišustin, predsednik Državne dume Vjačeslav Volodin, zamenik predsednika Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev, šef predsedničke administracije Anton Vaino, savetnik ruskog predsednika Nikolaj Patrušev, ministar odbrane Andrej Belousov, ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i direktor Spoljne obaveštajne službe Rusije Sergej Nariškin.
Komentari (0)