Aktuelno iz kulture

Bjelogrlić se nije pojavio na crvenom tepihu, ali se poklonio publici nakon premijere filma "Nečista krv"

Komentari
Euronews Srbija

veličina teksta

Aa Aa

Iako je nakon svečane premijere filma "Toma" na Filmskim susretima u Nišu došlo do incidenta, poznati glumac i producent, čija su dva filma tokom poslednjih nedelja u centru pažnje domaće javnosti, večeras se ipak pojavio na svečanoj beogradskoj premijeri filma "Nečista krv - greh predaka" u Kombank dvorani, prenosi portal 24sedam.

Kako prenosi portal 24sedam, Bjelogrlić se nije prošetao crvenim tepihom sa ostatkom ekipe, a u Kombank dvoranu je stigao tek kada je počela projekcija filma.

Nakon projekcije, izašao je na scenu sa ekipom filma i poklonio se publici, koja ga je ispratila burnim aplauzom.

Komentari (0)

Kultura