Remi Partizana i Sočija: Sumnjiv penal za domaće, Rikardo doneo izjednačenje

05/08/2021

-

17:15

FK Partizan - Copyright MN Press

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) sa Sočijem u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Konferencija.

Crno-beli su odlićno otvorili meč: Lazar Marković je već u petom minutu ubacio loptu sa desne strane i pogodio prečku gola Sočija. Domaći su uzvratili u 26. minutu: Dugandžić je centrirao sa leve strane i pogodio stativu gola Aleksandra Popovića. Srećom, lopta se odbila do defanzivaca crno-belih koji su otklonili opasnost.

Soči je poveo u 66. minutu. Vujačić je na ivici kaznenog prostora imao duel sa Terehovim, sudija Muntean je nakon konsultacije sa pomoćnikom pokazao na belu tačku, a Noboa je bio siguran. Samo sedam minuta kasnije Marković je uputio centaršut sa desne strane, a Rikardo je sjajno reagovao na drugoj stativi i poravnao rezultat.

U 87. minutu Noboa je centrirao sa leve strane Popovićevog gola, ali je čuvar mreže crno-belih odlično ispratio ovu akciju Sočija i pravovremeno intervenisao.

Revanš je na programu narednog četvrtka, 12. avgusta u Beogradu.