Linglong superliga: Napredak bolji od Radnika, Spartak i TSC bez golova

10/09/2021

-

22:20

MN Press - Copyright MN Press

U prvoj utakmici osmog kola Super lige Srbije, fudbaleri Napretka pobedili su u Kruševcu Radnik sa 1:0 (0:0).

Tim Milana Đuričića bio je bolji tokom većeg dela meča, posebno u prvom poluvremenu. Do pete pobede u prvenstvu Kruševljani su stigli u 57. minutu. Đorđe Jovanović je smestio loptu pod prečku posle prodora i asistencije Mlađana Stevanovića.

Mnogo više se očekivalo od duela u Subotici između Spartaka i TSC-a koji se završio bez golova.

Dva tima koja su se u dosadašnjem toku porvnstva prijatno iznendili i igrama i efikasnošću, ovaj put zatajili su u realizaciji.

Najbolju šansu za goste propustio je Zec u 69. minutu, golman Spartaka Dubljanić skrenuo je loptu u korner posle kog je Ratkov propustio povoljnu priliku, iz blizine nije uspeo da zahvati loptu. Mile Savković je u 76. minutu propustio šansu za Spartak,  istakao se golman TSC-a Nenad Filipović.