Novi kiks Mančester junajteda: Everton odoleo na Old Trafordu

02/10/2021

-

16:29

Mančester junajted - Everton - Copyright Tanjug/(AP Photo/Dave Thompson)

Još jedan kiks fudbalera Mančester junajteda u Premijer ligi, nakon poraza kod kuće minulog vikenda od Aston Vile rezultatom 0:1, u 7. kolu i Everton je neporažen napustio Old Traford odigravši nerešeno 1:1 (1:0).

U finišu prvog poluvremena Junajted je poveo, asistenciju Bruna Fernandeša golom je krunisao  Antoni Marsijal, šutirao je iz prve i smestio loptu pod prečku.

U 65. minutu Demaraj Grej je pokrenuo akciju posle loše izvedenog kornera domaćina, dodao je loptu do Abdulaja Dukurea koji je proigrao Tauzenda za izjednačenje.

Gosti su u 85. minutu preko Jerija Mine postigli pobednosni pogodak, ali je poništen zbog ofsajda.

Fudbaleri Mančester junajteda propustili su priliku da se eventulanom pobedom probiju na prvo mesto. Zanimljivo je da je Kristijano Ronaldo utakmicu počeo sa klupe, među starterima bio je Edinson Kavani.