Aktuelno

Nesreća na autoputu kod Beške, povređeno petoro

Komentari
Nesreća na autoputu kod Beške, povređeno petoro
TANJUG/ Branko Lukić - Copyright TANJUG/ Branko Lukić

veličina teksta

Aa Aa

U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila danas na auto-putu iz pravca Novog Sada ka Beogradu, neposredno pre mosta kod Beške, povređeno je petoro osoba.

Kombi vozilo je naletelo na vozilo Putarske službe.

Saobraćaj je bio obustavljen od 10.45 do 11.20, sada je otežan.

Prema prvim informacijama, u udesu je teško povređen muškarac (46). Povrede je zadobio i muškarac star 58 godina, a reč je o lakšim, ali višestrukim povredama.

U nesreći su povređene još tri osobe, kojima je pomoć ukazana na terenu, nakon čega su ih preuzele ekipe Hitne pomoći.

Pripadnici saobraćajne policije obavili su uviđaj, a okolnosti pod kojima je došlo do sudara biće utvrđene daljom istragom.

Komentari (0)

Srbija