Kvar na cevovodu u centru Beograda: Bez vode dve opštine, saobraćaj otežan - tramvaji preusmereni
Komentari
Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije ispred Mašinskog fakulteta, bez vode je deo potrošača na opštinama Palilula i Stari grad, saopšteno je iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija".
Zatvaranje vode je u toku, a sanacija nastalog kvara započeće nakon njegovog izolovanja. Za najveći deo potrošača, stabilizacija vodosnabdevanja se očekuje u toku dana.
Kako prenosi RTS, saobraćaj se u tom delu grada odvija otežano, a tramvajske linije 2L, 5 i 10 su skraćene i preusmerene, pa trenutno saobraćaju do Omladinskog stadiona.
Komentari (0)