Politika

Mesarović: Ponosna sam na građane Srbije, kao jedan su koračali za slobodan život u miru

Komentari
Mesarović: Ponosna sam na građane Srbije, kao jedan su koračali za slobodan život u miru
Mesarović: Ponosna sam na građane Srbije, kao jedan su koračali za slobodan život u miru - Copyright Tanjug/MINISTARSTVO PRIVREDE/PREDRAG MITIĆ

Autor: Tanjug

06/11/2025

-

08:45

veličina teksta

Aa Aa

Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka privrede Adrijana Mesarovic izjavila je da je ponosna na građane Srbije, koji su, kako je navela, kao jedan sinoć koračali za slobodan i dostojanstven život u miru, bez nasilja i blokada, i dočekali sugrađane sa Kosova i Metohije, koji su već osmi dan pešačili ka Novom Sadu.

"Iz daleke Kine, gde boravim u radnoj poseti, šaljem im srce i snagu. Uvek ćemo biti sabrani oko onog najsvetijeg, a to je borba za bolji život naših građana i dalji razvoj i napredak naše otadžbine", navela je Mesarović na Instagramu.

Građani, prema njenim recima, nikada neće pristati na mržnju, nasilje i podele, niti da neko drugi odlučuje o njihovim životima i budućnosti.

"Mi nikome ne želimo zlo, ali ne damo da nam neko ruši kuću. Želimo mir! Želimo da naša Srbija nastavi da pobeđuje! Uvek ćemo se boriti za naše Kosovo i Metohiju i naš narod, koji uprkos svim patnjama i pritiscima kroz koje prolazi, voli i veruje u svoju otadžbinu", naglasila je Mesarović na Instagramu.

"Pratimo politiku kontinuiteta predsednika Aleksandra Vučića, Vlade Republike Srbije i Srpske napredne stranke na čelu sa Milošem Vučevićem, jer samo tako ćemo zajedno izgraditi sigurniju i prosperitetniju Srbiju", poručila je ona.

Komentari (0)

Srbija