Politika

Ministar finansija Mali: Povratak na mesto gradonačelnika Beograda još je daleko, treba i građani da kažu svoje

Komentari
Ministar finansija Mali: Povratak na mesto gradonačelnika Beograda još je daleko, treba i građani da kažu svoje
Youtube/Telekom Srbija/Screenshot - Copyright Youtube/Telekom Srbija/Screenshot

veličina teksta

Aa Aa

Ministar finansija Siniša Mali komentarisao je u podkastu "Telcast" Telekom Srbija medijske špekulacije o mogućem ponovnom vođenju Beograda.

Na pitanje da li planira da se vrati na poziciju gradonačelnika Beograda, Mali je rekao da je to još uvek špekulacija i da će presuditi građani.

"Ja to nisam pročitao, da budem iskren, ali neka bude i špekulacija. Dug je put do tada. Treba i građani prvo da kažu", rekao je i dodao:

"Ja sam timski igrač, ne zavisi samo od mene. Ako mene pitate, ja bih najradije u penziju. Dosta sam dao svojoj državi posle 14 godina ovakvog intenzivnog rada, izazova, problema, rešavanja i svega ostalog. Ali dosta toga ne zavisi samo od mene", rekao je Mali.

Ceo intervju sa Sinišom Malim možete pogledati u video prilogu.

Komentari (0)

Srbija