Vučević na GO SNS Novog Sada: Jasna rešenost da nastavimo borbu za Srbiju koja radi i napreduje
Komentari
Predsednik SNS i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević prisustvovao je danas u Novom Sadu sastanku Gradskog odbora Srpske napredne stranke u proširenom sastavu.
“Puna sala, dobra energija i jasna rešenost da nastavimo borbu za Srbiju koja radi, gradi se, napreduje i ne odustaje od svoje budućnosti”, naveo je Vučević na svom Instagram nalogu.
Vučević je pozvao sve da dođu u Beograd 27. juna i da zajedno pošalju jasnu poruku da je Srbija naša porodica i da će pristojna Srbija pobediti svaku mržnju, podelu i pokušaj zaustavljanja njenog razvoja.
“Srbija pobeđuje”, naveo je Vučević.
Komentari (0)