Sofronijević: Nakon skupa nastavljamo još bolje da radimo, jer Srbija mora da pobedi
Komentari
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Aleksandra Sofronijević izjavila je danas da su građani na skup "Srbija jedna porodica" došli složno i istakla da Srbija pobeđuje.
"Očekujem da radimo još bolje, jer Srbija mora da pobedi", rekla je Sofronijević za Tanjug.
Istakla je da su na skupu građani iz svih krajeva, sa Kosova i Metogije i da su svi složni i svi su za Srbiju.
"Konačno je došao ovaj dan. Složno, svi zajedno - Srbija pobeđuje", istakla je Sofronijević, koja se zajedno sa građanima uputila ka platou ispred Narodne skupštine, gde se skup odrežava.
Komentari (0)