Vučić se oglasio nakon velikog skupa: Četrnaest godina verno služim svojoj zemlji (VIDEO)
Komentari
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se danas na Instagramu nakon završetka velikog skupa "Srbija jedna porodica" koji je održan ispred Narodne Skupštine.
On je objavio video-snimak sa skupa.
Naveo je da četrnaest godina verno služi svojoj zemlji.
"Četrnaest godina verno služim svojoj zemlji. Na svakom mestu i u svakom trenutku samo sam Srbiji služio. U svakom trenutku, na bilo kojem mestu na Zemljinoj kugli, samo mi je Srbija bila u mislima i samo sam se za Srbiju borio. Beskrajno zahvalan na ogromnoj podršci i ljubavi, jer bez vas nikada ništa ne bih mogao da uradim. Beskrajna hvala što ste verovali", piše u opisu videa i dodaje:
"Mnogo smo toga uradili zajedno. Ali ne ja, već vi. Vi ste želeli promene, vi ste verovali da možemo bolje i vi ste znali kako da sačuvate Srbiju u odsudnom trenutku. Moramo našem narodu da ponudimo jedinstvo, a ne podele. Razlikujte se, imajte drugačije mišljenje, ali razgovarajte jedni sa drugima. Ništa lepše, ništa važnije i ništa preče ne postoji. Živela Srbija", napisao je Vučić uz video-snimak.
Vučić se još jednom zahvalio svima koji su danas bili prisutni na skupu u Beogradu.
"Hvala, Srbijo! Hvala svakom čoveku koji je danas svojim prisustvom pokazao koliko voli svoju zemlju. Vaša snaga, energija i zajedništvo su najveća podrška Srbiji i njenoj budućnosti. Ponosan na naš narod. Zajedno možemo sve", napisao je Vučić.
Komentari (0)