Bajden ponovo pozitivan na koronavirus
Komentari
Američki predsednik Džo Bajden ponovo je pozitivan na korona virus, saopštila je Bela kuća danas.
Lekar Kevin O'Konor je rekao da Bajden nema nikakve simptome i da se oseća "sasvim dobro", prenosi Rojters.
Bajden koji je bio pozitivan na kovid pre devet dana, biće u izolaciji do narednog testa. Pre tri dana izašao je iz izolacije.
Komentari (1)
Stevco
30.07.2022 22:21
Pa i on da je u nesto bar POZITIVAN