Autor: Euronew

20/10/2022

-

12:17

Laslo Đere u drugom kolu turnira u Napulju: Juče odradio veći deo posla, danas osvojio samo dva gema - Copyright profimedia

Srpski teniser Laslo Đere plasirao se danas u dugo kolo turnira u Napulju, budući da je u dva seta bio bolji od hrvatskog igrača Borne Goaj – 6:5, 7:6.

Zapravo, Đere je danas bio bolji samo u dva gema koliko mu je bilo potrebno, budući da je meč prekinut juče u drugom setu prilikom rezultata 5:5.

Razlog za odlaganje bilo je loše stanje terena u Napulju koji je bio natopljen vodom i na njemu nije moglo dalje da se igra.

Laslo Đere će se u drugom kolu ovog turnira sastati sa domaćim teniserom Lorencom Muzetijem, a drugi srpski predstavnik Miomir Kecmanović svoj meč današnjeg dana protiv Korentan Mute neče početi pre 17.00 časova.