Društvo

Na kuli Beograd poruka: "Nole, ti si ponos Srbije"

Komentari
Tanjug

veličina teksta

Aa Aa

Na kuli Beograd večeras je bilo ispisano "Nole, ti si ponos Srbije", uz motive srpske zastave. Ova poruka stajala je od 20 do 21 sat, a upućena je srpskom teniseru Novaku Đokoviću koji je deportovan iz Australije nakon što mu je odbijena viza za ulazak u tu zemlju.

Podsetimo, najbolji teniser sveta Novak Đoković deportovan je Australije nakon što je izgubio spor pred sudom te zemlje i nakon što mu je uskraćena viza. On je u Australiju došao kako bi se takmičio na prvom grend slemu sezone, ali je naišao na neočekivane probleme sa vizom. 

Nakon što je prvobitno dobio  spor protiv Australijskog suda i odlučeno je da bi trebalo da ostane u zemlji, ministar za imigraciju Aleks Houk preinačio je ovu odluku, pa je na ponovnom suđenju Đoković izgubio.

U izjavi nakon presude, Đoković je rekao da je razočaran, i zahvalio svima koji su mu pružali podršku tokom ovih 11 dana koliko je trajala drama u Australiji.

Komentari (0)

Srbija