Fokus

Tramp: Šefici kabineta Bele kuće Suzi Vajls otkriven rak dojke u početnom stadujumu

Komentari
Tramp: Šefici kabineta Bele kuće Suzi Vajls otkriven rak dojke u početnom stadujumu
Tramp: Šefici kabineta Bele kuće Suzi Vajls otkriven rak dojke u početnom stadujumu - Copyright Tanjug AP/Alex Brandon

Autor: Tanjug

16/03/2026

-

18:35

veličina teksta

Aa Aa

Šefica kabineta Bele kuće Suzi Vajls ima rani stadijum raka dojke i odmah će započeti lečenje, ali planira da nastavi da obavlja dužnost tokom terapije, saopštio je danas predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp.

Tramp je na svojoj društvenoj mreži Truth Social naveo da Vajls ima "odličnu prognozu" i da će tokom lečenja praktično stalno boraviti u Beloj kući.

"Ona ima fantastičan medicinski tim i prognoza je odlična. Tokom perioda lečenja provodiće praktično puno radno vreme u Beloj kući, što mene, kao predsednika, čini veoma srećnim", naveo je Tramp, preneo je NBC News.

Tanjug AP/Alex Brandon

 

On je istakao da odlučnost Vajls (68) da nastavi da radi dok se leči pokazuje njenu snagu i posvećenost javnoj službi.

"Njena snaga i posvećenost da nastavi posao koji voli i koji obavlja tako dobro, dok prolazi kroz lečenje, govori sve što treba da znate o njoj. Suzi je jedan od mojih najbližih i najvažnijih savetnika, čvrsta je i duboko posvećena služenju američkom narodu", napisao je Tramp.

Kako je naveo Foks njuz, Tramp je dodao on i njegova supruga Melanija Tramp pružaju punu podršku Suzi Vajls i da očekuju da će se uskoro u potpunosti oporaviti.

Komentari (0)

Svet