Gradonačelnik Zagreba pozitivan na koronavirus
Komentari
Gradonačelnik Zagreba Tomislav Tomašević pozitivan je na koronavirus, saopšteno je iz njegovog Kabineta.
Tomašević je danas dobio pozitivan PCR test na koronu.
Navode da ima lakše simptome i da će narednih dana raditi od kuće.
Gradonačelnik je primio tri antikovid vakcine i do sada nije bio zaražen.
Komentari (0)