Kolumna Protokol SNS mudraca
Komentari
01/06/2026
-08:00
Ovo već postaje smejurija. Od "Ruke su vam krvave", stigli smo do "Panoi su vam krvavi".
Može i "SNS - smrt za čiope".
Posle toga dolazi ekskluzivna vest o Protokolima SNS mudraca, tekstu koji je usvojen na tajnom cionističko-esenesovskom kongresu, i koji nije ništa drugo nego plan za osvajanje sveta, i istrebljenje i crnih i belih i šarenih čiopa.
To će da bude svet vrabaca, pošto su vrapci ćaci, a sve elitne ptice ima da budu podvrgnute konačnom rešenju i pobijene u logorima, i u palati Albanija.
Iz svega toga, sasvim logično, proizilazi još jedno otkriće - teza po kojoj je Vučiću ćale Albanac je samo dimna zavesa, iza koje se krije strašna istina: majka mu je Jevrejka, i to iz roda Levita, čuvene kaste svešteničke.
Dalje od toga ne mogu, i pored najbolje volje, mada mi se sviđa ono što je pričao Vladimir Pejić na istu temu, predvidevši da će sledeći skup da bude održan u znak protesta zbog SNS pokušaja da organizuje namerno, masovno i konačno istrebljenje komaraca, a komarci nisu ćaci, to zna svako ko se ikada počešao zbog njihovog ujeda. Uostalom, uglavnom i ujedaju simpatizere i članove SNS-a, brojke to vrlo jasno pokazuju. Na studente neće, nikada. I ako studenti pobeđuju, pobeđuju i komarci. Virus zapadnog Nila doći će kao lustracija. Zato je i pokrenuta ta strašna akcija, ubijanja i komaraca i njihove "dece". Da se spreči pravda.
Pa, stvarno, dokle više?
Koliko treba da odlepiš, pa da postaneš aktivni učesnik vesti sa N1, koja doslovno glasi - Društvo za zaštitu ptica: Hitno ukloniti bilbord Srbija pobeđuje zbog kojeg umiru strogo zaštićene bele čiope.
Da se odazoveš pozivu studenata na protest protiv krvavog bilborda (malo ti je besmisla sa Slavije?), da se vereš po zgradi kako bi skidao pano?!
Kada se i kako probudiš, pa otkriješ da si strašno zabrinut za sudbinu čiopa? Shvatiš da će SNS da ih pobije. Da Vučić, svakog jutra pravi kajganu od čiopinih jaja, i supu od čiopa piladi, pa ustaneš, brzo se obučeš i potrčiš da ga sprečiš?
I taj deo, koji ne samo da briše svaku logiku, nego i čitavu svest svodi na nivo teorija zavera sa Tvitera, i ustanovljava mržnju kao osnovu postupaka, jeste ozbiljan problem, pri tom i nerešiv.
Koga briga što je to glupo, ako dokazuje ono u šta verujem. Da je ova vlast zlo, da ubija, od beba do pilića, i da je treba motkom utući.
Fonet/Aleksandar Barda
Koga interesuje, od svih tih koji se polomiše zbog čiopa, recimo to što, kad god popiješ espreso s mlekom, pojedeš burek sa sirom (uz jogurt), učestvuješ u udruženom zločinačkom poduhvatu, Harare je to lepo pokazao.
Mi smo civilizacija koja je bazirana na masivnom i organizovanom pokolju nad životinjama, i to je sve u redu, dok SNS ne krene na čiope.
I ako vam nije jasno ono oko espresa, vrlo je prosto. Mleko je, i kod žena, i kod krava, produkt procesa stvaranja potomstva. Nema mleka, ako nema beba, i telića. A da li ste nekada, u onim reportažama o farmama mleka, videli tele pored krave priključene na one aparate?
Pa nema. Odneto je, uglavnom na klanje, a jadna majka ubačena u boks, priključena na aparaturu i daje, protiv svoje volje, mleko za vaš espreso, i za sir za vaš burek.
I kakve to veze ima, baš kao i milijarde poklanih živinki, kada Vučić ubija čiope, i kada su vam panoi krvavi.
Nismo mi ovde da uspostavimo pravdu na svetu, i u životinjskom rodu, nego da zbacimo ovog koji je nasrnuo na naše najveće blago - čiope.
Ne zanima nas što je prosečni životni vek kokoši u divljini od sedam do deset godina, a na farmi tri meseca, nije naše da o tome sudimo, kada ovaj krene da bilbordima skraćuje životni vek čiopa, za koje, inače, pojma nemamo koliko žive.
Prema tome, hajde mi da se pobunimo, dokažemo da je zlikovac, deo međunarodne zavere, tvorac Protokola SNS mudraca, oteramo ga i onda možemo na miru na espreso. S mlekom.
Kokoškama i čiopama će svakako da bude bolje, a i krave će da se naviknu, na novo stanje.
I da dodam ludilu još jednu teoriju. Leviti, od kojih je, kako smo utvrdili, Vučićeva majka, poznati su po masakru koji su izvršili nad 3.000 Jevreja koji su obožavali - Zlatno tele.
Eto kada je sve počelo.
Espreso s mlekom i burek sa sirom, samo su logična posledica, nekoliko hiljada godina stare zavere.
I čiope. Bele, crne, šarene, i zlatne.
Užas. Pošto sve to upućuje na gadan zaključak - Vučić, Jevrejin (baš kao i Kit Ričards, Levita stari), uvek je bio tu. I biće.
Šta ćemo sad?
Komentari (0)