Gradski odbor SNS predložio Šapića za gradonačelnika Beograda
Komentari
Gradski odbor SNS Beograda na danas održanoj sednici doneo je jednoglasno odluku da za gradonačelnika Beograda predloži prvog na listi "Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve", Aleksandra Šapića.
Gradski odbor je saopštio da će Lista "Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve" nastaviti da vodi odgovornu i domaćinsku politiku u Beogradu, a sve u interesu građana koji su nam na prvom mestu i koji su nam dali svoje poverenje na izborima.
"Od gradonačelnika očekujemo da marljivo i vredno radi na novim i započetim projektima, izgradnji infrastrukture, na rešavanju komunalnih problema, da građanima obezbedi još bolje uslove života, i da sledi politiku koju vodi predsednik Aleksandar Vučić, a to je politika mira, stabilnosti, razvoja i prosperiteta", navedeno je iz GO SNS Beograda.
Podsetimo u subotu je završena konstitutivna sednica Skupštine grada Beograda. Za predsednika Skupštine grada Beograda izabran je funkcioner Socijalističke partije Srbije Nikola Nikodijević, koji je i u prethodna dva saziva obavljao tu funkciju.
Rok za izbor gradonačelnika je 11. jul, a on mora biti izabran iz redova odbornika.
Komentari (0)