Pucnjava na Cetinju, ubijen muškarac (39)
Komentari
24/04/2025
-09:21
Muškarac I.B. (39) podlegao je povredama zadobijenim iz vatrenog oružja noćas iza ponoći na Cetinju, javljaju crnogorski mediji.
Na I.B. je pucano dok je bio u vozilu zajedno sa suprugom, koja nije povređena, dok počinioci ovog ubistva još uvek nisu poznati.
"Policijski službenici su odmah blokirali lice mesta, obavestili državnog tužioca i preduzeli uviđajne mere i radnje na rasvetljavanju svih okolnosti događaja. Na raspolaganju službenicima Odeljenja bezbednosti Cetinje upućeni su službenici Regionalnog centra bezbednosti 'Centar', Sektora za borbu protiv kriminala, službenici Grupe za forenzička ispitivanja i pripadnici Specijalne jedinice policije", saopšteno je iz Uprave policije Crne Gore.
Kako javlja crnogorski "DAN", crnogorska policija proverava motiv ovog ubistva, jer prema prvim nezvaničnim podacima iz istrage ubijeni nije zaveden u evidenciji policije kao bezbednosno interesantno lice, te postoji mogućnost da je slučajna žrtva napada.
Komentari (0)