Život

Čovek mora da plati više od 100 evra odštete komšinici zato što ju je nazvao "debelom"

Komentari
Čovek mora da plati više od 100 evra odštete komšinici zato što ju je nazvao "debelom"
Martin BUREAU / AFP / Profimedia - Copyright Martin BUREAU / AFP / Profimedia

Autor: Tanjug

05/12/2025

-

13:13

veličina teksta

Aa Aa

Britanac Aron Kvin (33) iz Voringtona u zapadnoj Engleskoj kažnjen je sa 100 funti nakon što je uvredio komšinicu Saru Alen nazivajući je "debelom".

Prema sudskim dokumentima, komentari o gojaznosti izazvali su Alenovoj "uznemirenost i patnju", prenosi GB News.

Kvin je naveo da je u trenutku incidenta bio pod stresom zbog smrti majke i problema sa nesanicom.

Iako je priznao da je koristio uvredljive reči i ponašao se nasilno, sud mu je izrekao novčanu kaznu od 80 funti, uz dodatnih 114 funti na ime nadoknade štete žrtvi.

Pored toga, određena mu je jednogodišnja zabranu prilaska Alen.

Sudija je u obrazloženju naveo da je uvreda predstavljala "kontinuirani" oblik uznemiravanja i smatra se delom većeg problema u odnosima između Kvina i njegovih komšija.

Takođe, zabeleženo je da je u drugom incidentu Kvin uništio spoljnju svetiljku na imanju jednog od suseda.

Komentari (0)

Magazin